Jump to content

Welcome to Max3Semne Romania
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați conectat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți cu postări la subiectele existente, să oferiți reputație colegilor, să obțineți propriul mesager privat, să vă actualizați statusul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, Loghează-te aici - in caz contrar Crează un cont gratuit astăzi!

Toggle shoutbox Chat @ Max3Semne Romania

TeamSpeak Redeschis: TS.MAX3SEMNE.RO

CAUTAM ORGANIZATORI WARDAY/WARNIGHT PENTRU DETALII AICI

[Info] Pentru cei care vor sa doneze si sa ajute comunitatea COSTY el este singurul fondator al comunitatii Max3Semne, aveti grija la cine donati.

[Info]:Campanie Admine :Click Aici

Asteptam propuneri aici

• Fara spam / limbaj vulgar in chat. (spam = mai mult de 3 randuri consecutive.)
  • Trebuie sa ai minim 20 mesaje pentru a vorbi in chat.
@  H. Alexandru : (15 October 2018 - 06:39 AM) sal cika
@  BogDan.o_0 : (14 October 2018 - 08:22 AM) salut
@  henzy : (14 October 2018 - 06:11 AM) @Franky. vezi k tiam dat add
@  Franky. : (13 October 2018 - 11:37 AM) @henzy Franky #6321
@  Roboţelul M3S : (13 October 2018 - 09:40 AM) Bun venit BruzeHip pe comunitatea Max3Semne Romania, îţi urăm o şedere plăcută alături de noi !
@  henzy : (13 October 2018 - 09:33 AM) ba @Franky ai discord?
@  Roboţelul M3S : (12 October 2018 - 03:24 PM) Bun venit MezfiniDelt pe comunitatea Max3Semne Romania, îţi urăm o şedere plăcută alături de noi !
@  henzy : (11 October 2018 - 10:30 AM) w0w ce a revenit comunitatea :o
@  SNAKEEEE : (11 October 2018 - 09:56 AM) se mai ocupa cineva ?
@  aLeXdInKm5 : (11 October 2018 - 06:22 AM) eu m-am retras de 2 ani nu am mai deschis nici o comunitate si cred ca voi reveni in gaming iar :)
@  aLeXdInKm5 : (11 October 2018 - 06:21 AM) wow nu mai misca nimic pe aici? .. costy eu zic asa schimba tema asta cauta alta mult mai eleganta modifica categorile ca vad ca sunt aruncate aiurea si cauta staff activ
@  Roboţelul M3S : (10 October 2018 - 01:53 PM) Bun venit ThomasMal pe comunitatea Max3Semne Romania, îţi urăm o şedere plăcută alături de noi !
@  Roboţelul M3S : (09 October 2018 - 08:58 PM) Bun venit KezethweW pe comunitatea Max3Semne Romania, îţi urăm o şedere plăcută alături de noi !
@  sssaaa : (09 October 2018 - 11:26 AM) @DEFUZA. Proiectul cu puncte de pe area-games a fost copiat de la fostul scripter din echipa mea ( Bogdan )
@  Roboţelul M3S : (09 October 2018 - 10:10 AM) Bun venit Tester23 pe comunitatea Max3Semne Romania, îţi urăm o şedere plăcută alături de noi !
@  Roboţelul M3S : (09 October 2018 - 06:56 AM) Bun venit JerezyAbeks pe comunitatea Max3Semne Romania, îţi urăm o şedere plăcută alături de noi !
@  SNAKEEEE : (08 October 2018 - 02:14 PM) salut
@  KöÞý. : (07 October 2018 - 07:28 AM) Salut
@  Roboţelul M3S : (07 October 2018 - 04:26 AM) Bun venit Zosephfessy pe comunitatea Max3Semne Romania, îţi urăm o şedere plăcută alături de noi !
@  Blue-Ace : (07 October 2018 - 12:01 AM) re

rS #

Subforums

rS #'">

rS clan ON THE INTERNET

Totul despre clanul rS online !

• 0 topics
  • 0 replies
  • No posts to view

Anunturi

Aici doar liderii si co-liderii vor posta anunturile cele mai importante :) !

• 1 topics
  • 0 replies
Anunt ! - last post by pNk.

Regulament

Aici ve-ti gasi Regulamentul clanului rS

• 1 topics
  • 0 replies
[rS] Regulament ! - last post by InLovee

Inscrieri

Vrei sa faci parte din clanul rS ? Fa o cerere aici !

1. Cereri Aprobate
      1. Cereri Respinse
      • 6 topics
      • 5 replies
      Cerere intrare in clan - last post by MakeFake

Echipa rS

Aici faceti cunostinta cu membrii clanului rS !

• 0 topics
      • 0 replies
      • No posts to view

Antrenamente

Lista antrenamentelor va fi postat aici !

• 1 topics
      • 0 replies
      Antrenamente - last post by pNk.

Provocari

Ai un clan ? Vrei sa-i provoci pe cei din rS ? Fa o cerere aici !

• 2 topics
      • 0 replies
      Provocare clan 1nsane - last post by bSK

Meciuri

Meciurile jucate de clanul rS !

• 1 topics
      • 0 replies
      Meciuri - last post by pNk.

Discuţii

Discutii despre orice

• 1 topics
      • 0 replies
      Discutii - last post by pNk.

Single page

Topic Started By Stats Last Post Info
      No topics were found. This is either because there are no topics in this forum, or the topics are older than the current age cut-off.

Single page