Jump to content
keyboard_arrow_down
account_circle Sign In

Sign In

person_add Sign Up
Sign in to follow this  
CoStY

Propuneri

Recommended Posts

Salut, dupa cum bine stiti comunitatea isi va relua activitatea incepand cu data de 25 iulie(CoStY ajunge pe 21, dar nu putem incepe asa, are si el o familie totusi) si noi vrem sa facem cat mai multe schimbari / sa imbunatatim activitatea comunitatii, am decis sa apelam si la propunerile voastre, poate unii dintre voi veti avea idei sau alte sfaturi care ne vor ajuta.

Momentan au fost aduse mici imbunatatiri pe forum:

1. A fost updata zona "General" a forumului.

2. Forumul a fost curatat in mare parte, am scapat de multe topicuri vechi.
3. A fost modificat putin designul(culori ale fontului, etc).
4. Nu mai apare "facebook" in partea dreapta, apare in bara de sus a forumului.
5. Recent status a fost dezactivat temporar.
6. A fost scos hook-ul acela care facea topic + dadea mesaj automat cu "la multi ani y" pe chat (facea prea mult spam)

Noutati:

1. O sa se faca campionate(pe sezoane) de Fifa 11 / 08 sau 07.
2. O sa existe premii zilnice, saptamanale si lunare la competitii, concursuri de tip gaming, etc.
3. Staff-ul o sa fie schimbat aproape total, luat de la zero cautand oameni seriosi si maturi pentru noul staff.
4. Modelul de aplicare pentru grad  a fost modificat, acum este mai dificil, ne vom da seama din cerere daca cineva merita grad sau nu.
5. A fost refacut regulamentul pentru teamspeak.

(!) Cine lasa reply care nu are legatura cu acest topic o sa ii se stearga mesajul + suspend 24h, am nevoie de reply-uri cu propuneri/sfaturi legate de forum/activitate, nimic altceva
(!) Dati si voi mesaj cu acest topic celor care stiti ca au avut legatura cu comunitatea, orice gand pozitiv este bine venit.
(!) Topicul o sa fie deschis 3-4 saptamani.

ASTEPTAM PROPUNERILE VOASTRE!
p.s: Conturile banate de pe forum o sa incerc sa debanez cat mai multe cunoscute, lasati-mi mesaj cei care ati fost banati de vechiul staff.

Am o idee drag staff sa adaugam si noi dimensiune avatarelor cu care ne punem avatarul sa fie 150x250 sau 150x300 sa putem pune avatare in aceste dimensiuni. Multumesc !

Just now, Darken.# said:

Am o idee drag staff sa adaugam si noi dimensiune avatarelor cu care ne punem avatarul sa fie 150x250 sau 150x300 sa putem pune avatare in aceste dimensiuni. Multumesc !

la asta lucram nu stim inca pe aceasta versiune de ipb cum se baga

Sau , ar mai fi o propunere sa adugam la toate servere WARGODS sa nu mai fie poze si alea cu WARGODS ati dai singur seama daca e codat sau nu parerea mea ? . Multumesc 

Just now, Darken.# said:

Sau , ar mai fi o propunere sa adugam la toate servere WARGODS sa nu mai fie poze si alea cu WARGODS ati dai singur seama daca e codat sau nu parerea mea ? . Multumesc 

pe serverul public nu ai cum sa bagi wargods pentru ca nu stiu baietii de wargonds 

Propun adaugarea sub-forumului SA:MP la  categoria de GAMING .

Cu urmatoarele sub-forumuri : Tutoriale , Gamemode-uri , Pluginuri , Harti , Filescript-uri .

Just now, THEKING. said:

Propun adaugarea sub-forumului SA:MP la  categoria de GAMING .

Cu urmatoarele sub-forumuri : Tutoriale , Gamemode-uri , Pluginuri , Harti , Filescript-uri .

acceptat