Jump to content
Sign in to follow this  
PRonTo

Cerere admin

Recommended Posts

Nume real:Popescu Martin
Numele in joc:PRonTo
Varsta:26
Email:popescup73@gmail.com
Link Ore jucate(Obligatoriu):joc pe server inca din 2008 si am fost admin 
Gradul Dorit:moderator
Steam (ON/OFF):on (sntx1) va rog da-ti add 
De unde ai aflat de server?: pe game tracker
Poti sa dai 1 boost 24h 1 data pe saptamana?:da 
Orele în care ești dispus sa stai pe server: am avut si eu server in comunitatea Laleagane si sunt dispus sa intru de mai multe ori pe zi .
De cât timp joci pe server: 11-12 ani cel putin
Motivul pentru care vrei Admin: niciodata nu este vreun admin activ ... de exemplu acum se joaca fy_snow cu 18 playeri pe mapa ...

salutari Wh1te daca mai este la "conducerea" server-ului .

Multa bafta ! PronTo !

merita o sansa .....pro de la mine.

• Like 1

acceptat, da-mi PM cu nume si parola si specifica serverul.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Buna ziua, site-ul pe care te afli in acest moment este cunocut sub numele de Max3semne Romania. Acest site a fost creat pentru a arata pasiunea jocurilor si a jucatorilor. Pe acest site te poti face cunoscut de membrii site-ului, facandu-ti o prezentare. Aceasta comunitate are un staff serios si care stie sa respecte regulamentul indiferent de situatie. Comunitatea detine servere de gaming pe care iti poti face prieteni virtuali. In afara de servere de gaming, comunitatea pune la dispozitia playerilor un server de TeamSpeak.Comunitatea pune la dispozitia jucatorilor pasionati de Counter strike 1.6, serverele pe care le detine! Orice player care are rabdare si cunostinte in amxx poate face o cerere de admin, dar bineinteles trebuie ca playerul respectiv sa aiba si activitate.Detinatorul comunitatii este Costy.