Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest

Hello, guest, this is your info box, if you want to see our features, please log in.

• ts.max3semne.ro
  • cp.max3semne.ro
  • cp2.max3semne.ro
  • cs.max3semne.ro
  • furien.max3semne.ro
  • all content
  • unread content
  • your content
  • Sign in to follow this  
    Saher

Dezvoltare Max3Semne

Recommended Posts

Salutare, 

Stiu ca momentan comunitatea este foarte jos, dar nu este moarta si mai poate fi ridicata, dar pentru asta avem nevoie de ajutor in ceea ce tine de: activitate, dorinta de implicare, seriozitate si maturitate. Buget avem, nu se pune problema de servere, putem pune la dispozitie foarte multe premii, avem nevoie doar de cateva persoane serioase care sa se poata ocupa de mix-uri si cateva mici concursuri/evenimente. In trecutul apropiat, am incercat impreuna cu Julian sa implementam si sa dezvoltam o noua competitie "M3S Championship", care, din punctul nostru de vedere, este gandita foarte ok. Problema a fost ca in acea perioada noi am fost destul de aglomerati, ne-am grabit putin si avand in vedere ca nu am avut 2-3 oameni seriosi care sa se ocupe, am amanat imediat dupa ce am vazut ca nu prinde. In ziua de astazi, majoritatea comunitatilor, sa nu zic toate, aduc cat mai multi straini(pe teamspeak ma refer), strainii sunt acele sute de persoane, care intradevar ridica teamspeak-ul, dar asta este doar de "fatada" sa zic asa, noi dorim ca pe plan principal sa fie playerii adevarati de counter-strike, sa se bucure de jocul oferit si de atmosfera, restul nu mai conteaza. Daca ai citit pana aici, iti multumesc si daca doresti sa te implici in dezvoltarea comunitatii, astept un PM de la tine sau imi poti lasa un simplu mesaj pe steam. Daca cunosti mai multe persoane care s-ar putea sa fie interesate sa se implice, imprastie si tu vestea si hai sa ridicam din nou comunitatea acolo unde trebuie sau macar jumatate din cat a fost si restul o sa vina de la sine.

Multumesc pentru atentia acordata!

• Like 3