Jump to content
  • Home
  • Forums
  • Servers
  • Staff
  • Support
  • Sign in to follow this  
    Julian

2020 - Max3Semne

Recommended Posts

2020 se presupune ca ar trebuii sa fie anul nostru de top, in care sa reurcam pe scara in topul celor mai populare comunitati de Counter-Strike 1.6 din Romania, anul in care ne depasim limitele si aducem ceva nou prin care toti membrii comunitatii se pot simti bine.

Incepem incet cu totul, am refacut serverul de TeamSpeak3, am refacut forumul, am tot schimbat teme pana cand am gasit ceva potrivit, am organizat chiar si un WarNight, lucru pe care eu nu ma asteptam sa il reusim si daca nu era de ajuns, am organizat si cateva mixuri, asta imi da incredere si ma face sa merg mai departe alaturi de @CoStY si @Saher cu comunitatea pentru ca stiu ca poate sa mai scrie odata istoria.

Inca de gandim la un proiect sau un numar de proiecte pe care sa le infiintam si sa readucem comunitatea intr-un punct mai inalt. Ideile sunt putine si cele care sunt nu reprezinta ce ne dorim noi, nu sunt idei foarte bune si imi pare rau ca trebuie sa stagnam. Ne-am gandit sa schimbam numele, apoi am spus sa ii mai dam o sansa, ne-am gandit sa merge pe Counter-Strike:Global Offensive, ne-am rasgandit iar si iar si tot in acelasi loc suntem, la acelasi nivel la care multi ar renunta.

Nu va pot primite ca vom reusi sa atingem un alt nivel anul asta si ca o sa aducem proiecte ce va vor incanta, dar va pot primite ca fiecare dintre noi va incerca, exact cum am incercat si pana acum si chiar am putut sa atingem un obiectiv destul de important, atingerea numarului maxim de sloturi pe serverul de TeamSpeak [128/128], stiu, nu este un numar mare, dar pentru o comunitate "cazuta" din top si cu o intarziere de a reveni de aproape 2 ani, consider ca e un numar motivant.

Va doresc tuturor sarbatori fericite, sper ca anul acesta fiecare dintre noi sa ne depasim limitele, sa aflam ceea ce putem face cu adevarat, de mine probabil nu o sa mai auziti cateva zile, vreau sa ma bucur de trecerea in noul an si o sa renunt cel putin o saptamana la Internet. La multi ani, Max3Semne!

• Like 1

Eu nu mai am ce sa spun, a spus @Julian tot ce trebuia, in schimb, va urez un an nou fericit alaturi de cei dragi si sper ca la anul sa ne auzim cu bine, aici pe max3semne, bineinteles! ❤️

• Like 1
    • Thanks 1

Se poate, am incredere in voi, in noi ❤️

• Like 1

An nou fericit si voua!!

la multi ani un an nou fericit.

La multi ani,am un ou fericit,sa imi scuzati umorul asta sunt eu pus pe glume, va multumesc pentru increderea acordata,cat despre WarNight,vor urma si alte editii,dar pentru asta trebuie marite sloturiile la serverul de teamspeak! 128/128 spune multe